Mark van Bommel heeft transferboodschap voor Ajax: “Als ze onze spelers willen”

Ajax heeft een doel in het vizier. Namelijk het Bayern Munchen van Nederland worden. Dit beteken dan ook de beste spelers uit de eigen competitie wegkopen bij de concurrentie. Bijvoobeeld het halen van PSV-aanvaller Hirving Lozano. Oefenmeester Mark van Bommel is daar in ieder geval duidelijk over. In gesprek met Voetbal International zegt hij: “Daar […]

The post Mark van Bommel heeft transferboodschap voor Ajax: “Als ze onze spelers willen” appeared first on Voetbal4u.com.


Formule1 Volg het FIFA ULTIMATETEAM op INSTAGRAM! En win een WEDSTRIJDSHIRT VAN JE CLUPPIE!! Formule1

Lees het volledige artikel
Nog niemand reageerde.

Reageer
Mark van Bommel heeft transferboodschap voor Ajax: “Als ze onze spelers willen”

Ajax heeft een doel in het vizier. Namelijk het Bayern Munchen van Nederland worden. Dit beteken dan ook de beste spelers uit de eigen competitie wegkopen bij de concurrentie. Bijvoobeeld het halen van PSV-aanvaller Hirving Lozano. Oefenmeester Mark van Bommel is daar in ieder geval duidelijk over. In gesprek met Voetbal International zegt hij: “Daar […]

The post Mark van Bommel heeft transferboodschap voor Ajax: “Als ze onze spelers willen” appeared first on Voetbal4u.com.


Formule1 Volg het FIFA ULTIMATETEAM op INSTAGRAM! En win een WEDSTRIJDSHIRT VAN JE CLUPPIE!! Formule1

Lees het volledige artikel
Nog niemand reageerde.

Reageer
LIKE! ons op FACEBOOK!

FOLLOW! ons op TWITTER!